Osuszanie po zalaniu Warszawa


Nowe mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym, które uległo zalaniu na skutek awarii instalacji centralnego ogrzewania. Woda która wydostawała się z pękniętej rurki C.O. zalała strefy izolacji w mieszkaniu.

Do skutecznego osuszenia wykorzystano sprzęt firmy Trotec w skład którego wchodziły osuszacze kondensacyjne, wentylatory i osuszacz podposadzkowy. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem osuszaczy w Warszawie to zapraszamy do kontaktu

Osuszanie trwało 14 dób.

Osuszanie Nadarzyn


Osuszanie tynków i posadzek w nowo pobudowanym budynku jednorodzinnym o powierzchni 250m2.

Do osuszania wykorzystano 6 osuszaczy powietrza i 2 nagrzewnice (jedna spalinowa, druga elektryczna), które ogrzewały pomieszczenia dla skuteczniejszego osuszania.

Osuszanie trwało 20 dób.

Osuszanie po zalaniu Piaseczno


Na skutek intensywnych opadów deszczu doszło do podtopienia garażu podziemnego w Piaseczne pod Warszawą.

Zawilgoceniu uległy posadzki i tynki. Do skutecznego osuszenia użyto 6 mocnych osuszaczy powietrza i 3 wentylatory powietrza.

Osuszanie trwało 25 dób.

Osuszanie podposadzkowe Zamienie


Na nowo pobudowanym osiedlu w Zamieniu pod Warszawą, w jednym z mieszkań podczas remonu wskutek złych podłączeń hydraulicznych doszło do zalania stref izolacyjnych w mieszkaniu.

Do osuszenia wykorzystano zestaw do osuszania podposadzkowego firmy Corroventa w skład którego wchodziły: Separator wody, Mocna pompa i osuszacz adsorpcyjny.

Osuszanie trwało 14 dób.

Osuszanie po zalaniu Warszawa


Nowe mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym, które uległo zalaniu na skutek awarii instalacji centralnego ogrzewania. Woda która wydostawała się z pękniętej rurki C.O. zalała strefy izolacji w mieszkaniu.

Do skutecznego osuszenia wykorzystano sprzęt firmy Trotec w skład którego wchodziły osuszacze kondensacyjne, wentylatory i osuszacz podposadzkowy.

Osuszanie trwało 14 dób.

Ogrzewanie Całego piętra w remontowanym hotelu w Warszawie


Podczas remontu w Warszawskim Hotelu nasze nagrzewnice zapewniały odpowiednie temperatury niezbędne do ciągłej pracy na budowie.

Ogrzewaliśmy całe piętro, czyli ok. 1000m2.

Osuszanie budynku z obsługą Otwock


Osuszanie tynków i posadzek w nowo wybudowanym budynku jednorodzinnym o powierzchni 300m2 z kompleksową codzienną obsługą sprzętu.

Do osuszania wykorzystano 6 osuszaczy powietrza, 1 nagrzewnicę spalinową i 1 nagrzewnicę elektryczną.

Osuszanie trwało 21 dób.

Osuszanie po zalaniu Marki


Osuszanie mieszkania po zalaniu w Markach pod Warszawą. Przed przystąpieniem do osuszania zajęliśmy się zlokalizowaniem i naprawieniem awrii, którą okazał się uszkodzony trójnik rozdzielający doprowadzenie ciepłej wody do grzejników.

Po zlokalizowaniu i naprawieniu awarii przystąpiliśmy do osuszania podposadzkowego stref izolacji przy użycie osuszaczy kondensacyjnych, wentylatorów powietrza i osuszacza podposadzkowego.

Osuszanie trwało 10 dni.

Lokalizacja wycieku


Zlokalizowanie wycieku wody w instalacji c.o.